top of page

16 May Per

|

Joint Idea @ Kanyon

Vivi Soryano ile Agile Leadership

Vivi Soryano ile Agile Leadership etkinliği Joint Idea Kanyon'da gerçekleşecek.

Registration is Closed
See other events
Vivi Soryano ile Agile Leadership
Vivi Soryano ile Agile Leadership

Time & Location

16 May 2019 19:30 – 21:00

Joint Idea @ Kanyon, Esentepe Mahallesi, Büyükdere Cd. No:185, 34394 Şişli/İstanbul, Turkey

About the Event

Değişimin, dönüşümün ve belirsizliğin norm olduğu iş dünyasında, etrafında olanı çabuk kavrayıp, etkin aksiyon alan liderlere, “Agile Leadership"e ihtiyaç var. Birey bunu ancak kendi kişisel gücünü hissederek ve yere sağlam basarak gerçekleştirebilir. Bununla birlikte şirketi ve içinde yer aldığı eko-sistemi etkin yönetebilmek üzere sistemlerin ihtiyacına göre esneyebilmeye ve kendini geliştirmeye hazır olması gerekir.

Birey kendi liderliğine şekil verirken gücünü kendi omurgasından, yani iç kaynaklarından alır. Bir yandan bir ağaç gibi yere sağlam basıp köklerini toprakta yürütmesi, diğer yandan bir bambu gibi esnemesi gerekir. Bu hareketli duruşu sürdürebilmesi, ancak kendi "bireysel liderliğine" odaklanmasıyla mümkün olur. Bunun için ilk önce kendi Özgün Varoluşunun sesine kulak vermesi; içine dönmesi gerekir. Ancak bu derinlikten dış dünyaya yanıt verdiğinde; spontan, çevik ve yaratıcı çözümler sunması mümkün olur.

“Agile Leadership” her birey için farklıdır. Sizin bugüne kadar ortaya koyduğunuz Agile Leadership duruşunuzun ne olduğunu ve neye evrileceğini keşfetmek için Vivi Soryano ile bir farkındalık yolculuğuna davet ediyoruz.

"Sanat Terapisi", "Core Energetics/Beden Psikoterapisi" ve "Geştalt Terapisi" yöntemleri kullanılarak tasarlanmış, 3 saatlik deneyimsel atölye çalışmasında; katılımcılar “kendini var eden gelecek”in hayalini kuracaklar. Böylece kendi özlerinde taşıdıkları cesaret, heyecan ve yaratıcılıkları ile temas kuracak ve "Özgün Varoluşları”'nı deneyimleyecekler. Konfor alanından çıkıp, sınırları zorlamak üzere atılması gereken kendilerine özel ilk adımları belirleyecekler. Bu atölye çalışması sonunda "şartların oluşması için beklemek" yerine proaktif, sezgisel, çevik ve kendine güveni yüksek aksiyonlar almaya yönelebilecekler.

*Etkinlik içeriği gereği, katılımcıların etkinliğe rahat kıyafetlerle katılmaları rica olunur.

Share This Event

bottom of page